Netedy Chat Platforma me e mire per njohje online!


Netedy.org Chat Shqip ofron keto sherbime:
  • Chat Version Mobile - Netedy.org eshte chat plotesisht i pershtatshem per telefonat smartphone.
  • Profili juaj - Netedy ju jep mundesine te krijoni profilin tuaj ne chat me foto, qyteti, mosha, gjinia,shteti etj.
  • Mundesi Anonime - Netedy eshte chat me/pa regjistrim dhe falas. Mund te bisedoni online pa pasur nevoje te regjistroheni.
  • Ndani Video Multimedia - Postoni video online ku ju thjesht ngjisni adresen Youtube, apo edhe url e imazhit dhe nuk ka nevoje per kode BB.
  • Ndani foto private - Fotot shume thjeshte mund te karikohen dhe ndahen me personat qe deshironi. Nga momenti i fshirjes nuk ruhen ne server.
Chato Tani

Radio Netedy.org

Reklame online per biznese

Deshironi te reklamoni ofertat e biznesit tuaj online?
Netedy eshte chat pa pagese, por per disa sherbime aplikon tarifat si me poshte:

Reklama online - 150 Euro (7 dite)

Reklama juaj online ne format banner do te shfaqet si ne version desktop ashtu edhe ne version celular.

Reklame private - 50 Euro (1 dite)

Reklama juaj ne format tekst do te dergohet tek te gjithe vizitoret qe sapo hyjne ne chat si mesazh ne privat.

Reklama ne Topic - 50 Euro (7 dite)

Reklama ne format tekst do te shfaqet ne topic (tema) e chatit dhe lexohet kryesisht nga te gjithe vizitoret.


Netedy Fanpage

Radio music


Stafi administrues i faqes
www.Netedy.org

Ne jemi te vetedijshem per pergjegjesine qe kemi ndaj vizitoreve tane, ata na japin mirebesimin e tyre, dhe ne nuk duhet te lejojme qe ky besim te shkelet. Por nga ana tjeter, ne duam qe jo vetem te plotesojme kerkesat e vizitoreve, por edhe t’i kenaqim ata. Mendimet, ndjenjat, nevojat dhe eksperienca e vizitoreve jane ato qe nxisin punen e tone.

Rregullat:
- Obiektivi i ketij chat eshte argetimi, njoha si dhe bashkimi i shqiptareve anembane.
- Qellimi yne eshte tu ofrojme vizitoreve nje sherbim cilesor dhe argetues.

1. Cdo vizitor shqip-foles eshte i lire te hyje ne kete chat.
2. Asnje vizitor nuk mund te perdor fjalor banal ne publik. Rastet ne privat trajtohen ne menyre individuale.
3. Asnje vizitor nuk mund te reklamoje dhe propagandoje ne menyre te pa autorizuar.
4. Moderatoret monitorojne mbarevajtjen e chat dhe raportojne tek Adminet.
5. Anetaret VIP shtohen nga moderatore ose Admin pasi verifikohet qe kane te dhenat te sakta ne profil, jane aktiv, nuk kane probleme me stafin dhe user te tjere.
6. Adminet kontrollojne mbarevajtjen, cilesine, respektimin e rregullave, krijojne partneritete me te tjere, propozojne moderatore, mund te bllokojne vizitor, raportojne tek administratori kryesore.
7. Administratori kryesor eshte themeluesi i chat dhe koordinon punen me Adminet. Merr propozime per moderator nga Adminet, zhvillon strategji.

Dior & centos

Administrator - Themelues

Dior & centos

Administratore - Kujdesi ndaj sigurise

Oriola

Administrator - Kujdesi ndaj vizitoreve

netedy chat shqip

Netedy.com chat eshte chat shqiptar per njohje online falas pa regjistrim me femra nga gjermania, njohje me meshkuj kosovare, njohje me femra kosovare,njohje me vajza nga suedia, chat per njohje me femra ne belgjike . Netedy chat ju jep mundesine per njohje me femra nga Tirana, Durresi, Vlora, Fieri, Elbasani, Berati, Shkodra, Lezha, por dhe vajza nga Kosova nga Prishtina, vajza nga Tetova, por edhe per njohje me femra nga italia dhe njohje me femra nga greqia etj. Chate te tjera shqiptare qe mund te njihni jane Akullore Chat , Dardania Chat, Shqiperia Chat, Fajtori Chat, Chat Albasoul, Alba Chat, Albanur Chat, Chat Shqip me kamer , Shkabaj Chat. Netedy Chat nuk eshte i keshilluar per njohje me femra me pagese, takime njohje me cifte, chat me femra te martuara, apo njohje me femra per seks, gjithsesi vizitoret mund te bisedojne lirshem ne privat me njoftime anonime online dhe ne rast abuzimi moderatoret marin masat parandaluese.

Albanian Chat Netedy is a chat to speak in albanian with albanians from albania kosovo macedonia and diaspora.

La più grande Chat Albanese mobile online. Chatta in albanese con albanesi, conosci ragazze e ragazzi albanesi online. Donne albanesi gratis online o chat con ragazze gratis, uomini albanesi benestanti sexi e ragazze albanesi single free che cerco uomini singli in canada. Donne albanese online sexy senza registrarsi e ragazze sexy in chat gratis. Chat albanese con uomini single ricchi e chat per conoscere uomini ricchi gratis.


Created by Netedy.org - Attribution License 3.0 - 2016